Tagasi

Kiek in de Köki kindlustustemuuseum

Maa-alused lood

Kestus

60 minutit

Tüüp

Muuseumitund

Sihtgrupid

Lasteaed, I kooliaste, II kooliaste, III kooliaste, Gümnaasium

Keeled

eesti, eesti + vene (keeleõpe), vene

Hind

Õpilane - 5.00/inimene

Saatja - 0.00/inimene

Ajarännak läbi Lindamäe ja Harjumäe bastionide, ligi poole kilomeetri pikkuses maa alla rajatud bastionikäikudes. Nagu tõelised arheoloogid, kaevame välja aardeid, mis annavad vastuseid küsimustele, miks on Tallinnasse rajatud salapärased maa-alused käigud, kes neid on kasutanud ja millised põnevad lood ja legendid on nendega seotud. Näeme, kus elasid punkarid, missugust kasutust need käigud veel on leidnud ning loodetavasti kohtume ka tunnelites liikuvate kummitustega.Tunni lõpetame loomingulise töötoaga.

Maksimaalne osalejate arv on 30 õpilast

EESMÄRK: lõbusal viisil tutvuda bastionikäikude ja nendega seotud legendidega. Otsimismängu ja legendide abil tutvuda Tallinna ajalooga

MÄRKSÕNAD: kaitseehitiste arhitektuur, legendid, punk-kultuur, underground-kultuur, arheoloogia, koopaämblikud, maa-alused elanikud

LÕIMING: ajalugu, ühiskonnaõpetus, inimeseõpetus, kunst, loodusõpetus, eesti keel


Tavahind on 5 € osaleja kohta. Sooduspakkumine: broneerides Tallinna Linnamuuseumi filiaalidesse korraga vähemalt kolm tavahinnaga muuseumitundi, on ühe tunni hind 20% soodsam ehk 4 € õpilase kohta.

NB! Soodushind on õpetajapõhine. See tähendab, et soodustusega muuseumitunde saab broneerida Talllinna Linnamuuseumi erinevatesse filiaalidesse ja osalejateks võivad olla erinevad klassid ja õpilased.

 

VENE KEELES

Loe juurde

Toimumise aeg