Tagasi Tallinna vene muuseum

Kuidas ehitada linna?

Kestus

90 minutit

Tüüp

Muuseumitund

Sihtgrupid

Lasteaed, I kooliaste, II kooliaste

Keeled

eesti, vene

Hind

Saatja - 0.00/inimene

Õpilane - 5.00/inimene

Haridusprogrammi käigus saavad lapsed tutvuda meie linna ehitamise ajalooga, õppida, milliseid peamisi stiile arhitektid kasutasid ja kuidas lugeda hoonete fassaade.

Programm koosneb kahest osast. Lühikese jalgsimatka käigus saavad õpilased teada, mis vahe on linna ristküliku- või radiaal süsteemil. Tutvume ka erinevate Tallinna majadega, mis on ehitatud erinevates arhitektuuristiilides: renessansist modernismini.

Programmi teine ​​osa toimub juba näitusel „Mustamäe. Unistuste linn?”, kus lapsed saavad võimaluse rakendada oma uued teadmised ja mängulisel vormil  ehitada oma linna.

Miinimum osalejate arv grupis on 10 inimest ja maksimaalne 25 õpilast. Juhul, kui osalejaid on vähem, arvestatakse muuseumitunni hinda lähtuvalt miinimum osalejate arvust (10 inimest). Lõplik hind sõltub valitud tunnist.

EESMÄRK: tutvustada oma linnaosa ajalooga

MÄRKSÕNAD: planeering, arhitektuurstiilid – gooti stiil, klassitsism, juugendstiil, funktsionalism, paneelmaja

LÕIMING: inimeseõpetus, teema „linn“


Tavahind on 5 € osaleja kohta. Sooduspakkumine: broneerides Tallinna Linnamuuseumi filiaalidesse korraga vähemalt kolm tavahinnaga muuseumitundi, on ühe tunni hind 20% soodsam ehk 4 € õpilase kohta.

NB! Soodushind on õpetajapõhine. See tähendab, et soodustusega muuseumitunde saab broneerida Talllinna Linnamuuseumi erinevatesse filiaalidesse ja osalejateks võivad olla erinevad klassid ja õpilased.

VENE KEELES

Loe juurde

Toimumise aeg