Tagasi Eesti Vabaõhumuuseum
Ajalugu Eesti keel Loovus Meeskonnatöö Ühiskonnaõpetus

Elu kolhoosi kortermajas

Kestus

1.5 tundi

Tüüp

Muuseumitund

Sihtgrupid

III kooliaste, Gümnaasium

Keeled

eesti

Hind

Õpilane - 6.00/inimene

Saatja - 0.00/inimene

Täiskasvanud - 9.00/inimene

Nagu ühes tavalises kortermajas, rulluvad ka siin lahti erinevate inimeste kirjud elusaatused. Programmis osalev klass satub aastatesse 1967, 1978 ja 1993 eesmärgiga teha tutvust vastava kümnendi argieluga.

Et veelgi paremini mõista ajastut, millesse on satutud, saavad noored õppijad teejuhiks kaasa vastava perioodi “ajalehe”, mis sisaldab nii ajastu poliitilist tausta avavaid tekste ja kuulutusi, aga ka arvutamist ja fantaasiat nõudvaid ülesandeid. Ajarännakule saadetakse noored korraliku varustusega – iga grupp saab kaasa ajastule iseloomulikke esemeid ja aksessuaare sisaldava kohvri.


Muuseumitunnid toimuvad eesti keeles. Pakume soodushinda grupile, kes osaleb samal päeval kahes muuseumitunnis või broneerib korraga kolm muuseumitundi.

Lastegruppe saatvad õpetajad pääsevad muuseumisse tasuta: üks õpetaja iga kümne kooliõpilase ja üks õpetaja iga seitsme lasteaialapse kohta.

Lisaküsimuste, suurema broneeringu või sobiva vaba aja puudumise korral võtke ühendust meili teel kuiekool@evm.ee või telefonil +37253419788.

Toimumise aeg