Tagasi Eesti Vabaõhumuuseum
Ajalugu Eesti keel Inimeseõpetus Ühiskonnaõpetus

Rits rats rundibumm

Kestus

1 tund

Tüüp

Muuseumitund

Sihtgrupid

Lasteaed, I kooliaste, II kooliaste, III kooliaste

Keeled

eesti, eesti + vene (keeleõpe), inglise, vene

Hind

Õpilane - 6.00/inimene

Saatja - 0.00/inimene

Täiskasvanud - 9.00/inimene

Meie vanavanemate ja vanemate lapsepõlv jäi enamasti nõukogude aega, mil lapsed pidid igavuse peletamiseks ise vaeva nägema. Suur osa ajast veedeti õues onne ehitades, puude otsas turnides ja maastikumänge mängides. Vihmase ilmaga istuti vaikselt toas ja tutvuti kommipaberite kollektsiooni või margikoguga, mängiti kaarte ja lauamänge. Lastesaateid näidati kord päevas. Kunagi polnud igav!

Kolhoosikorterelamus saavad lapsed viibida oma vanemate ja vanavanemate lapsepõlvemaal. Muuseumitunnis räägitakse kolhoosimaja laste elust ja tegemistest, tutvutakse tolle aja lauamängude ja mänguasjadega ning mängitakse koos hoogsaid õuemänge.


Muuseumitunnid toimuvad eesti, inglise ja vene keeles. Pakume soodushinda grupile, kes osaleb samal päeval kahes muuseumitunnis või broneerib korraga kolm muuseumitundi.

Lastegruppe saatvad õpetajad pääsevad muuseumisse tasuta: üks õpetaja iga kümne kooliõpilase ja üks õpetaja iga seitsme lasteaialapse kohta.

Lisaküsimuste, suurema broneeringu või sobiva vaba aja puudumise korral võtke ühendust meili teel kuiekool@evm.ee või telefonil +37253419788.

Toimumise aeg