Tagasi Tallinna linnaelumuuseum

Tallinna väikesed mõistatused (aprillist-oktoobrini)

Kestus

90 minutit

Tüüp

Orienteerumismäng

Sihtgrupid

I kooliaste, II kooliaste

Keeled

eesti, vene

Hind

Õpilane - 5.00/inimene

Saatja - 0.00/inimene

Kes valvab linnamuuseumi maja ja millises majas pidas pulmapidu vanakurat ise? Kaasahaarav otsimismäng Tallinna vanalinnas, kus saadakse selgeks olulised hooned ja tuntud paigad. Tähelepanu juhitakse ka detailidele, mida iseseisvalt vanalinnas liikudes ei pruugi märgatagi. Muuseumitund algab linnamuuseumis, kus linna maketil saab teada tähtsamad kohad ning orienteerumismängu marsruudi. Seejärel orienteeruvad õpilased kuni tund aega kaardi abil iseseisvalt vanalinnas ning lõpuks kogunetakse taas muuseumi õigeid vastuseid kontrollima ja kosutust saama. Raja keerukust ja pikkust saab eelneval kokkuleppel kohandada vastavalt õpilaste vanusele ja oskustele ning sõltuvalt sellest, kui hästi nad Tallinna tunnevad.

Sobilik eelkõige 4.–8. klass

Maksimaalne osalejate arv on 25 õpilast

EESMÄRK: tutvustada õpilastele Tallinna vanalinna ning õpetada iseseisvalt linnas liikuma

MÄRKSÕNAD: vanalinn, ajalugu, orienteerumine, õuesõpe


Tavahind on 5 € osaleja kohta. Sooduspakkumine: broneerides Tallinna Linnamuuseumi filiaalidesse korraga vähemalt kolm tavahinnaga muuseumitundi, on ühe tunni hind 20% soodsam ehk 4 € õpilase kohta.

NB! Soodushind on õpetajapõhine. See tähendab, et soodustusega muuseumitunde saab broneerida Talllinna Linnamuuseumi erinevatesse filiaalidesse ja osalejateks võivad olla erinevad klassid ja õpilased.

VENE KEELES

Loe juurde

Toimumise aeg