Tagasi

Tallinna linnaelumuuseum

Tallinna väiksed mõistatused (aprillist-oktoobrini)

Kestus

90 minutit

Tüüp

Orienteerumismäng

Aadress

Vene 17, 10123 Tallinn, Eesti

Sihtgrupid

II kooliaste

Keeled

eesti, inglise ja vene keeles

Hind

Tavapilet - 5.00/inimene

Saatja - 0.00/inimene

Orienteerumismängus avastavad õpilased kaardi abil Tallinna vanalinna

Kes valvab linnamuuseumi maja ja millises majas pidas pulmapidu vanakurat ise? Kaasahaarav otsimismäng Tallinna vanalinnas, kus saadakse selgeks olulised hooned ja tuntud paigad. Tähelepanu juhitakse ka detailidele, mida iseseisvalt vanalinnas liikudes ei pruugi märgatagi. Muuseumitund algab linnamuuseumis, kus linna maketil saab teada tähtsamad kohad ning orienteerumismängu marsruudi. Seejärel orienteeruvad õpilased kuni tund aega kaardi abil iseseisvalt vanalinnas ning lõpuks kogunetakse taas muuseumi õigeid vastuseid kontrollima ja kosutust saama. Raja keerukust ja pikkust saab eelneval kokkuleppel kohandada vastavalt õpilaste vanusele ja oskustele ning sõltuvalt sellest, kui hästi nad Tallinna tunnevad.

Maksimaalne osalejate arv on 25 õpilast

EESMÄRK: tutvustada õpilastele Tallinna vanalinna ning õpetada iseseisvalt linnas liikuma

MÄRKSÕNAD: vanalinn, ajalugu, orienteerumine, õuesõpe


Tavahind on 5 € osaleja kohta. Sooduspakkumine: broneerides Tallinna Linnamuuseumi filiaalidesse korraga vähemalt kolm tavahinnaga muuseumitundi, on ühe tunni hind 20% soodsam ehk 4 € õpilase kohta.

NB! Soodushind on õpetajapõhine. See tähendab, et soodustusega muuseumitunde saab broneerida Talllinna Linnamuuseumi erinevatesse filiaalidesse ja osalejateks võivad olla erinevad klassid ja õpilased.

Toimumise aeg