Tagasi Tallinna linnaelumuuseum

Vanalinna salaaedade retk (mai-september)

Kestus

60 - 90 minutit

Tüüp

Muuseumitund

Sihtgrupid

I kooliaste, II kooliaste

Keeled

eesti, vene

Hind

Õpilane - 5.00/inimene

Saatja - 0.00/inimene

Tallinna vanalinnas ringi jalutades jääb esmapilgul mulje kivisest linnast, ent siin on alati leidunud aiapidamiseks sobivaid maalapikesi ning varju pakkuvate puude rohelust.

Tallinna linnamuuseumi salaaedade ekskursioon kutsub lapsi vaatama vanalinna tuttavaid kohti uue pilguga. Salaaedade retke üheks eesmärgiks on tekitada huvi taimede ning nende kasvatamise vastu. Pakkuda arusaamist loodusest üldisemalt. Lastele tutvustatakse maitsetaimi, mida keskajal Tallinnas kasvatati. Mängu ja loovülesannete kaudu saadakse tuttavaks ka looduse põhielementidega.

Maksimaalne osalejate arv on 25 õpilast

EESMÄRK: tutvustada läbi kaasavate tegevuste keskaja eluolu ja esemeid

MÄRKSÕNAD: kodu, ajalugu, keskaeg, keskaegne linn, linnaruum, arhitektuur, ravimtaimed, toit

ARENDATAVAD OSKUSED: kuulamine, tähelepanu hoidmine, kõnest arusaamine, sõnavara laiendamine, aistingute ja loovuse arendamine


Tavahind on 5 € osaleja kohta. Sooduspakkumine: broneerides Tallinna Linnamuuseumi filiaalidesse korraga vähemalt kolm tavahinnaga muuseumitundi, on ühe tunni hind 20% soodsam ehk 4 € õpilase kohta.

NB! Soodushind on õpetajapõhine. See tähendab, et soodustusega muuseumitunde saab broneerida Talllinna Linnamuuseumi erinevatesse filiaalidesse ja osalejateks võivad olla erinevad klassid ja õpilased.

VENE KEELES

Loe juurde

Toimumise aeg